Plukbos en vernoemd pad verrijken bedrijventerrein Heeten

Gepubliceerd op 18 februari 2025 om 14:48

Er wordt momenteel hard gewerkt aan de uitbreiding van het bedrijventerrein in Heeten. Een van de gevolgen van de uitbreiding is dat onze paden die daar liggen verplaatst moesten worden. Alhoewel er nog veel werk verzet moet worden zijn de contouren van het bedrijventerrein en hoe ons pad daar haar plaats in heeft gevonden al goed zichtbaar.

De uitbreiding van het bedrijventerrein heeft mooie kansen geboden. Zo zijn er dankzij een donatie van de plaatselijke huisarts Dogger diverse soorten fruitbomen geplaatst bij het nieuw aangelegde pad. Er is een plukbos gerealiseerd waar iedereen van kan genieten. Wij zijn de dokter dankbaar voor zijn donatie. Het maakt Heeten groener en gezonder.

Dogger heeft vaak en bij meerdere mensen aangegeven de wandel- en fietspaden een warm hart toe te dragen. Daarom hebben zijn collega’s van het Medisch Centrum ons gevraagd het deel van het pad dat in de onmiddellijke nabijheid van het plukbos ligt naar de dokter te vernoemen. Wij hebben met plezier gevolg gegeven aan dit verzoek en inmiddels is het straatnaambord in bijzijn van dokter Dogger geplaatst.

 

Zoals gezegd moet er nog veel gebeuren op het terrein en moet ook de omgeving van het pad nog verder aangekleed worden. Dit zal later dit voorjaar gaan plaatsvinden in samenwerking met het bedrijf Elders Metaal uit Heeten.

 

Wij hopen dat iedereen zal genieten van het nieuwe pad en het plukbos.

 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.